1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ЗІ СВЯТОМ, ПРЕДСТАВНИКИ МІСЦЕВОГО...

ЗІ СВЯТОМ, ПРЕДСТАВНИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

В м. Болград відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування в Україні. Своїх колег привітали зі святом заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко. До привітань також приєднався голова Болградської РВА Геннадій Бамбура.

Місцева влада – перша і найближча до людей інстанція. Саме від злагодженості, професійності, відповідальності органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить рівень життя громадян.

За останні роки місцеве самоврядування пройшло серйозний етап реформування. Були створені територіальні громади, які прийняли на себе нові виклики – розширені повноваження, обов’язки, ресурси для забезпечення добробуту і благоустрою своїх територій. Це велика відповідальність за якісне життя у своїй громаді.

Звертаючись до своїх колег-депутатів, працівників місцевого самоврядування, Михайло Садаклієв зазначив:

Висловлюю подяку всім представникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку працю у справі розвитку нашого району.

Цього року місцеве самоврядування – будь-то депутат чи працівник апарату місцевої ради – були як ніколи разом з нашими військовослужбовцями. Величезна подяка усім небайдужим, хто підтримав та продовжує підтримувати Збройні Сили України, підрозділи територіальної оборони. Ваша допомога дуже цінна для захисту територіальної цілісності нашої країни.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, успіхів у вирішенні непростих проблем сьогодення, оптимізму та мирного неба над головою.

З нагоди свята були вручені грамоти Одеської обласної ради, Болградської районної ради, Болградської РВА, Болградської міської ради.