1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

В м. Болград відбувся тематичний захід, присвячений Дню Збройних Сил України, який відзначається щороку 6 грудня. Військовослужбовців привітали зі святом керівники Болградського району та Болградської громади.

Саме у цей, складний для України час, ми усвідомили, що сильна держава починається з сильної армії. Наші військові обрали справою життя – захист нашої держави та присяглися відстоювати мир та спокій українських громадян. За що висловлюю вдячність кожному з них за цей вибір.

В умовах повномасштабної війни росії проти України ви несете нелегку службу, щодня ризикуєте своїм життям, захищаючи нашу державу. Ви довели, що Україна вміє захищати своє сьогодення та своє майбутнє.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та найскорішого досягнення нашої найголовнішої спільної мети – перемоги у війні з росією, – зазначив голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

Кращим військовослужбовцям – представникам Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу прикордонної служби «Болград» 17 прикордонного загону імені Олександра Жуковського Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Військової частини А2613 – були вручені грамоти від Болградської районної ради, Болградської районної військової адміністрації та Болградської міської ради.