1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

9 грудня відбулося засідання Президії Болградської районної ради. На порядку денному було розглянуто три питання: затвердження дати проведення та порядок денний 15 сесії райради, а також “Різне”.

За словами голови районної ради Михайла Садаклієва, чергова сесія має відбутися 15 грудня.

Порядок денний складається з декількох питань. Це районний бюджет Болградського району на 2023 рік, стан виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад Болградського району за 10 місяців 2022 року.Депутати розглянуть питання щодо виходу Болградської районної ради зі складу засновників Фонду підтримки підприємства у Болградському районі.

Питання “Про внесення змін та доповнень до Регламенту Болградської районної ради VIIІ скликання” викликано нинішньою складною ситуацією в країні та районі. До Регламенту будуть внесені деякі зміни, пов’язані з організацією та проведенням засідань комісій та сесій райради.

Також до порядку денного включено “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Болградської районної ради Одеської області”. Це питання щорічно розглядається депутатами. Додамо, що структура та чисельність райради залишається незмінною.