1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ЛЕГЕНДАРНОМУ МИХАЙЛУ ГЕТЬМАНУ ВИПОВНИЛОСЯ...

ЛЕГЕНДАРНОМУ МИХАЙЛУ ГЕТЬМАНУ ВИПОВНИЛОСЯ 80 РОКІВ

Є такі люди, без яких неможливо уявити різні сфери нашого життя. В спорті до таких людей належить Михайло Васильович Гетьман, який вже 56 років віддав своїй улюбленій професії і на цьому зупинятися не збирається. Якщо коротко, Михайло Васильович – легендарний тренер, відмінник освіти, спортсмен.

На цьому тижні йому виповнилося 80 років. Така подія не могла пройти непомітно. З цього приводу Болградська міська рада організувала урочистості. Ювіляра прийшли привітати голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, керівники райдержадміністрації та міської ради, спортсмени та вчителі, давні друзі.Від районної ради Михайло Садаклієв вручив ювіляру грамоту. За словами голови райради, Михайло Гетьман уособлює собою увесь районний спорт. Це людина-легенда, яка виховала декілька поколінь молодих спортсменів. В свої вісімдесят Михайло Васильович – все ще один з найактивніших представників спорту.Біографія Михайла Гетьмана – ціла спортивна історія.

Свою трудову діяльність, закінчивши у 1972 році Одеський державний педагогічний інститут ім. Ушинського за фахом учитель фізичної культури, розпочав у Червоноармійській середній школі №1 учителем фізкультури.Протягом багатьох років займався громадською діяльністю. Був депутатом районної ради 21 скликання 1990-1995 років. З 2010 по 2015 роки – депутат чотирьох скликань Червоноармійської сільської ради.

Більш двадцяти років був головою профспілкової організації Червоноармійського НВК. «Людина року Болградщини 2016» в номінації «Фізична культури та спорт». Ще одна нагорода Михайла Гетьмана – «Човек на години та – 2017» Асоциацията на българите в Украйна.

А ще він у 80-ті роки минулого століття працював директором Червоноармійського Будинку культури, впровадивши нову форму роботи – культурно-спортивний комплекс. І дійсно ця форма існувала довгі роки і розповсюдилась на весь Болградський район.

Наш ювіляр є активним учасником та керівником командних видів спорту. Він не лише чудовий вчитель, тренер, а й професійний спортивний суддя.

Михайло Васильович має чудову родину, двох дітей – сина і доньку. Вони пішли по стопам батька, і сьогодні це професійні учителя. А ще у ювіляра є троє онуків, які пообіцяли своєму дідусеві подарувати правнуків, коли йому виповниться 90 років.