1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН ПИШАЄТЬСЯ КРАЩИМ...

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН ПИШАЄТЬСЯ КРАЩИМ ВЧИТЕЛЕМ УКРАЇНИ ОЛЬГОЮ ПАШКЕВИЧ

Голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура та Болградський міський голова Сергій Димитрієв привітали вчителя Болградського ліцею Ольгу Пашкевич з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2022».

За словами Михайла Садаклієва, це значне досягнення Болградського ліцею, особисто Ольги Пашкевич та всієї сфери освіти Болградського району.

Як зазначила вчитель інформатики Ольга Пашкевич, найважче за все було прийняти рішення щодо участі у конкурсі. Далі почалася кропітка підготовка, яка дала свої плоди.

Перемога в номінації «Інформатика» – це результат тривалої роботи. Ольга Вікторівна працює вчителем вже дванадцять років, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель». Вона є запроваджувачем STEAM-технологій та автором креативних освітніх проектів.

За вагомий особистий внесок у розвиток всеукраїнської освіти, використання інноваційних педагогічних технологій, з нагоди визначення переможцем всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика» Ольгу Пашкевич нагородили Почесною спільною грамотою Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради. Крім того, Болградський міський голова Сергій Димитрієв вручив їй сертифікат на 15 тис грн.