1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ПРИВІТАЛИ ЕНЕРГЕТИКІВ

ПРИВІТАЛИ ЕНЕРГЕТИКІВ

22 грудня в Україні відзначається День енергетика. У енергетиків роботи завжди багато, але цього року через війну з росією її стало вдвічі більше. До планових робот через постійні обстріли російських окупантів та велике навантаження на енергосистему все частіше додаються роботи аварійні.

З професійним святом енергетиків Болградського району, яких без перебільшення можна вважати героями нашого часу, привітали керівники Болградського району: голова Болградської РВА Геннадій Бамбура та голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

Голова райради зазначив:

– Ваша праця дуже нелегка, а в умовах війни в Україні стала ще важчою. Щоб відновити постачання електроенергії вам доводиться працювати вночі, часто в неробочий час, в нелегких умовах.

Кожен з вас – справжній герой і патріот України, і мешканці Болградського району мають знати своїх героїв.

Ми вдячні вам за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб жителів нашого району.

Бажаю всім працівникам енергетичної галузі міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, добра, успіхів, благополуччя та мирного неба над головою!

Від районної ради Михайло Садаклієв вручив грамоти працівникам енергетичної галузі. Також від районної військової адміністрації грамоти вручив Геннадій Бамбура.