1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Шановні мешканці Болградського району!...

Шановні мешканці Болградського району! Вітаю вас з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

2022 рік, що минає, запам’ятається нам, перш за все, сумними подіями. У лютому цього року почалася повномасштабна війна російського агресора проти України. За цей час ми пережили багато гірких хвилин, та попри все ми будемо заслужено зустрічати Новий 2023 рік в нашій незалежній Україні.

Ми зустрічаємо це свято з вірою у Перемогу, з вірою у щасливі зміни, які так необхідні усім нам зараз. За традицією в ці дні ми підбиваємо підсумки виконаної роботи.

Незважаючи на важкі часи, 2022 рік для Болградського району був насичений різними подіями, які внесли у наше життя багато яскравих моментів, подарували нам нові здобутки та успіхи.

Цей рік пройшов під гаслом «Допоможи Збройним Силам України та підрозділам територіальної оборони». З цим завданням ми впоралися.

Від імені депутатського корпусу Болградської районної ради, від себе особисто хочу висловити вам слова подяки за довіру та підтримку.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра, злагоди, мирного неба над головою! Нехай наступний 2023 рік принесе достаток, благополуччя та найскорішу перемогу над російськими загарбниками!

З повагою, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв