1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ВІДБУЛИСЯ ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

ВІДБУЛИСЯ ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

Напередодні 15 сесії, яка відбудеться 15 грудня, в Болградській районній раді відбулися засідання двох постійних комісій – постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та регуляторної політики та постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку територій, регіонального та міжнародного співробітництва, інвестицій та підприємництва.

Члени першої з комісій розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Болградської районної ради VIIІ скликання», «Про вихід Болградської районної ради зі складу засновників Фонду підтримки підприємства у Болградському районі Одеської області».

Питання «Про структуру та чисельність виконавчого апарату Болградської районної ради Одеської області» обговорили обидві комісії.

Також постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку територій, регіонального та міжнародного співробітництва, інвестицій та підприємництва розглянула ще два питання – «Про районний бюджет Болградського району на 2023 рік» та «Про стан виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад Болградського району за 10 місяців 2022 року».

Усі перелічені питання були винесені для затвердження на сесії.