1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ВІДБУЛАСЯ 15 СЕСІЯ РАЙОННОЇ...

ВІДБУЛАСЯ 15 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

15 грудня відбулося пленарне засідання 15 сесії Болградської районної ради. Традиційно для останнього часу, сесія була організована в змішаному режимі: частина депутатів знаходилася в районній раді, інші – за допомогою відеоконференції ZOOM. Незважаючи на проблеми зі зв’язком, які притаманні зараз через відключення електроенергії, дуже охоче взяли участь у сесії. Загалом з 42 депутатів були присутні 33.

До порядку денного увійшло сім питань. Депутати затвердили районний бюджет Болградського району на 2023 рік, а також заслухали звіт про виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад Болградського району за 10 місяців 2022 року. За словами начальника відділу фінансів Болградської районної військової адміністрації Павла Синельникова, за результатами 10 місяців бюджет поточного року не виконали чотири громади з десяти. В цілому по району, виконання становить 100,02%. Павло Анатолійович спрогнозував, що така ж тенденція збережеться до кінця 2022 року.

Депутати внесли зміни до Регламенту Болградської районної ради VIIІ скликання. Згідно змінам, засідання постійних комісій, пленарні засідання Болградської районної ради тепер можуть проводитися дистанційно не лише в режимі аудіо- або відео-конференції з використанням будь-якого програмного забезпечення, але й за допомогою телефонного зв’язку. В нинішніх умовах це доречно.

Затверджена структура та чисельність виконавчого апарату Болградської районної ради на 2023 рік. У порівнянні з 2022 роком вона залишається незмінною.

До районної ради надійшла пропозиція Фонду підтримки підприємства у Болградському районі про реорганізацію Фонду у юридичну особу комунальної форми власності Болградської міської ради. Через це Болградська районна рада була вимушена вийти зі складу засновників Фонду. Своїм рішенням депутати на сесії підтвердили це.

Депутати підтримали свої колег Олександра Павлова та Марію Горєлко, які стали авторами запитів до поліції та окружної прокуратури. З текстами запитів ви можете ознайомитись на сайті Болградської районної ради https://bolgrad-rada.od.gov.ua.

На завершення до депутатыв звернулися голова районної ради Михайло Садаклієв та перший заступник начальника Болградської РВА Денис Байлук, який ознайомив депутатів зі станом справ щодо забезпечення роботи та стабілізації енергосистеми в Болградському районі.