1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Напередодні Дня працівників ветеринарної медицини голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та заступник голови Болградської райдержадміністрації Дмитро Дімитров привітали працівників цієї галузі з професійним святом.
День працівників ветеринарної медицини в Україні відзначається у другу неділю серпня. В 2022 році він припадає на 14 серпня. Встановлено свято Указом Президента України за ініціативою Міністерства аграрної політики в 2001 році.
Робота ветеринара — відповідальна справа, що вимагає великої сили волі, розуму і щирої любові до тварин. Ще треба бути психологом. Тварини не вміють розмовляти, тому вислухати їх хазяїв, проявити терпіння і професіоналізм – вкрай важливі речі для ветеринара.
Як зазначив Михайло Садаклієв, кожний у своїй галузі має плідно працювати, незважаючи на воєнні дії в Україні. Це стосується і працівників ветеринарної медицини Болградського району. Саме так наша країна може вистояти у наш важкий час. Зі своїм завданням ветпрацівники справляються на відмінно.
З нагоди Дня працівників ветеринарної медицини України за вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва Михайло Садаклієв вручив грамоти районної ради завідуючій Виноградівської дільниці ветеринарної медицини Ірині Губко та завідуючій Табаківської дільниці ветеринарної медицини Марії Дерменжи.
Дмитро Дімитров також привітав працівників ветмедицини зі святом та вручив грамоти від райдержадміністрації.