1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ОСВІТЯН ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ...

ОСВІТЯН ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Щороку перша неділя жовтня дарує нам прекрасне свято – День працівників освіти. 12 жовтня 2022 року освітян зібрали разом, аби подякувати за їх нелегку та благородну справу.

З професійним святом педагогів Болградської ОТГ привітали перший заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Денис Байлук, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, голова Болградської міської ради Сергій Димитрієв.

Дякую кожному з вас, ви допомагаєте нашим дітям здобувати знання, рости, знаходити своє призначення у житті й планувати майбутнє.

На жаль, вже не перший рік вам, шановні освітяни, доводиться долати виклики, до яких ніхто не готувався. Ваш професіоналізм допомагав учням долати труднощі у навчанні у складних умовах карантину. Допомагає у навчанні і зараз – під час воєнного стану.

Завдяки наполегливості й педагогічній майстерності вам це добре вдається. І хоча сьогодні не на часі святкувати, знайте, що кожен з вас – справжня мудрість Болградського району.

Хочу побажати усім вам міцного здоров’я та мирного неба над головою, сил, віри та натхнення нести світло знань дітям. Добробуту вам та любові до обраної професії! – зазначив Михайло Садаклієв.

Приємною частиною заходу стало вручення Почесних грамот та Подяк Болградської РВА, районної та міської рад.