1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. БІЙЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ПРИВІТАЛИ...

БІЙЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

В м. Болград привітали зі святом військовослужбовців територіальної оборони України. З цієї нагоди у міського парку ім. Пушкіна відбувся захід, присвячений Дню територіальної оборони України. Тероборонців привітали голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, голова Болградської РВА Геннадій Бамбура, Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

В своєму зверненні до військовослужбовців Михайло Садаклієв зазначив:

Ще на початку цього року ми жили мирним життям, працювали в закладах та організаціях, в школах, офісах та у бізнесі. Повномасштабна війна росії проти України згуртувала всіх нас. Таких різних, але таких єдиних, коли йдеться про захист Батьківщини.

Внесок бійців тероборони у захист України важко переоцінити. Велика подяка вам за вашу мужність і патріотизм. Щодня своєю службою ви наближаєте нашу Перемогу.

З початком російського воєнного вторгнення ви довели, що територіальна оборона – це та сила, на яку розраховують мешканці кожної громади, Болградського району, уся країна.

Від імені депутатського корпусу Болградської районної ради бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, найскорішої перемоги та миру в Україні!

Голова райради вручив грамоти військослужбовцям Тероборони. Також були вручені грамоти від РВА та міської ради.

Після привітань та урочистостей відбулася концертна програма за участю групи «Нептун» центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ м. Одеса.