1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ...

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИХАЙЛА САДАКЛІЄВА ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВОЄННОГО ВТОРГНЕННЯ В УКРАЇНУ

24 лютого 2022 року став жахливим днем для всієї України. Без будь-якого попередження російські збройні сили віроломно вдерлися в нашу країну. Для мене це найсумніший момент за час мого перебування в органах влади Болградського району.

Ця війна безжальна та цинічна, вона несе в собі тільки смерть та руйнування. Воєнні дії на території нашої Батьківщини тривають вже півтора місяці. За цей час російськими військами були зруйновані чимало населених пунктів та великих міст, завдано великої шкоди інфраструктурі. Але найсумніше – це людські життя. Гинуть не тільки військовослужбовці, але й ні в чому не винні мирні громадяни. Особливо жахливо, що серед них є й діти.

Незважаючи на будь-які труднощі, ми маємо прикласти усі зусилля для збереження держави Україна. Це час, коли треба згуртуватися та плідно працювати заради цієї мети. Кожного дня тут, у себе на місцях, у своєму рідному Болградському районі, ми робимо все від нас залежне для підтримки нашої армії, підрозділу територіальної оборони та наших громадян.

Болградською районною радою була надіслана нашим лікарням та військовослужбовцям різноманітна допомога у вигляді паливно-мастильних матеріалів, меблів, оргтехніки та автотранспорту. Також районна рада постійно сприяє наданню гуманітарної допомоги Болградському району. У ці важки воєнні часи любов до Батьківщини, свого рідного населеного пункту постає на перший план. Ми повинні згуртуватися заради досягнення найголовнішої мети – якнайшвидшого настання миру в Україні. Усі разом ми це обов’язково зробимо.