1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ЗАТВЕРДЖЕНО СПИСОК ПРИСЯЖНИХ АРЦИЗЬКОГО...

ЗАТВЕРДЖЕНО СПИСОК ПРИСЯЖНИХ АРЦИЗЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

28 вересня відбулося чергове засідання сесії Болградської районної ради. Депутати мали затвердити список присяжних Арцизького районного суду, який напередодні був розглянутий на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та регуляторної політики.

В роботі 14 сесії під головуванням Михайла Садаклієва взяв участь голова Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура.

Питання щодо присяжних було розглянуто на підставі подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Одеській області. До районної ради надійшли пропозиції Арцизької міської ради, Павлівської сільської ради та Теплицької сільської ради. Згідно цим пропозиціям, до списку увійшло 12 осіб з Арциза, Веселого Кута, Долинівки, Павлівки, Мирнопілля, Главані, Кам’янського, Виноградівки, Теплиці.Для багатьох депутатів особи, що увійшли до списку, добре знайомі, тому не викликали багато міркувань. Більшістю голосів список присяжних Арцизького районного суду був затверджений.

Окрім того, перед депутатами виступили Михайло Садаклієв та Геннадій Бамбура, торкнувшись таких актуальних тем, як підготовка до опалювального сезону, функціонування учбових закладів та надання допомоги тимчасово переміщеним особам. Як відомо, найближчим часом очікується приїзд до Болградського району ще кількох тисяч осіб.