1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ УКРАЇНИ

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ УКРАЇНИ

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме цього дня в 1919 році на Софійській площі міста Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

23 січня 2023 року в м. Болград відбувся урочистий захід, присвячений Дню Соборності України.

На вході в залу був організований збір коштів для потреб Збройних Сил України. Кожен бажаючий зміг внести свій вклад в найскорішу перемогу України.

Зі святом мешканців Болградського району привітали начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та Болградський міський голова Сергій Димитрієв. Звертаючись до присутніх,

Михайло Садаклієв зазначив:

“Головний урок Акту Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності наша сила та перемога.День Соборності назавжди буде джерелом упевненості в міцності та силі нашої країни.

Шануймо наших славетних предків, пишаймося сучасними героями, які боронять Україну та захищають її територіальну цілісність, любімо нашу рідну українську землю!

Бажаю всім нам миру, добробуту, міцного здоров’я та взаєморозуміння. Нехай воля і любов до рідної землі гуртують нас у всіх справах на благо України!

Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній!”

Порадувала концертна програма, підготовлена Центром культури та дозвілля Болградської міської ради. Пролунали патріотичні пісні у виконанні Яни Дулгер, Ольги Івановой, тріо “Консонанс”. Також перед гладачами у залі виступили оркестр “Ялпуг” та Зразковий ансамбль танцю “Натхнення”.