1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ВІДБУЛАСЯ 11 СЕСІЯ РАЙОННОЇ...

ВІДБУЛАСЯ 11 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

26 січня в Болградській районній раді відбулася чергова, 11 сесія, на якій було розглянуто більше десятка бюджетних, земельних питань та питань подальшого функціонування районної ради та райдержадміністрації.

Оскільки усі питання до цього були детально розглянуті на комісіях, сесія проходила в режимі «питання-відповідь». Депутати схвалили звіти райдержадміністрації про виконання районного бюджету Болградського району за 2021 рік та «Об’єднаного трудового архіву територіальних громад Болградського району» щодо виконання за 2021 рік заходів районної цільової програми.

Внесені зміни до районного бюджету Болградського району на 2022 рік. Кошти, що додатково надійшли до бюджету, підуть на реалізацію програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та на потреби, пов’язані з діяльністю районної ради. У зв’язку з чим, затверджена програма взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Болградського району на 2022 рік.

Також були внесені зміни в структуру виконавчого апарату Болградської районної ради. Створено загальний відділ. При цьому чисельність апарату райради не змінилась.

Депутати майже одностайно прийняли рішення по встановленню меж чотирьох населених пунктів Тарутинської селищної ради Болградського району – сіл Красне, Лужанка, Петрівськ, Рівне.

Наприкінці сесії заступник прокурора Болградської окружної прокуратури Дмитро Цоєв звітував про результати діяльності Болградської окружної прокуратури в 2021 році. Він наголосив, що за звітний період прокуратурі вдалося розкрити усі навмисні вбивства, що є дуже хорошим показником. Є також успіхи і в інших напрямах.