1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ...

В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Під егідою ДЮФК «Ніка» за підтримки Болградської міської ради в м. Болград 28 жовтня відбулася Відкрита першість з міні-футболу серед дітей молодшого віку. На поле вийшли хлопчики 2015-2017 років.

За перемогу у Першості змагалися чотири команди з Болграду, Ізмаїлу та Рені. В результаті запеклої боротьби переможцем стала перша команда «Ніка» м. Болград 2015 року народження. 2 та 3 місця посіли команди з Рені та Ізмаїлу.

Учасників Відкритої першості привітали голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко.

Ніхто не залишився без нагород. Юним футболістам та їх тренерам були вручені грамоти та медалі. Відмічені кращі гравці Першості. Переможцю – команді «Ніка» – дістався Кубок. Від ДЮФК «Ніка» Подяка була вручена тренеру клубу Володимиру Вадіянць, який доклав багато зусиль для розвитку дитячого та юнацького футболу в м. Болград.

Серед тих, хто стояв у витоків юнацького футболу, і Михайло Садаклієв. ДЮФК «Ніка» він вручив пам’ятний подарунок – футбольний м’яч з автографами ветеранів футбольного клубу «Динамо» Київ.

Окрема подяка батькам, які виступили ініціаторами проведення цього змагання.