В БОЛГРАДІ ПОКЛАЛИ КВІТИ ЖЕРТВАМ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ
17 травня у Болграді відбувся захід із вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Біля меморіалу на міському кладовищі зібралися представники місцевої влади, аби віддати шану мільйонам невинно загиблих українців, які стали жертвами тоталітарного режиму, політичних переслідувань, масових репресій та заслань.
У церемонії взяли участь секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, заступниця міського голови Ганна Мунтянова, заступник голови Болградської районної державної адміністрації Олександр Іорданов та заступник голови районної ради Володимир Романовський. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиї життя були зруйновані жорстокою системою.
Сьогодні, в умовах нових випробувань для України, пам’ять про жертв політичних репресій набуває особливого значення. Вона нагадує про ціну свободи, людської гідності та права кожного народу жити у незалежній державі.
Вічна пам’ять жертвам політичних репресій.



