1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. У Болградському районі розпочали...

У Болградському районі розпочали роботу ще дві поліцейські станції

11 червня їх відкрили у Василівській та Криничненській громадах. Дбають про безпеку місцевих жителів поліцейські офіцери громад капітан поліції Дмитро Кунєв та майор поліції Сергій Ромащенко.

У відкритті станцій взяли участь голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, керівництво обласної поліції, представники територіального підрозділу поліції, органів місцевого самоврядування, а також місцеві жителі. Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих захисників України.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник поліції Денис Захарченко подякував усім, хто долучився до реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» та відкриття нових поліцейських станцій. Завдяки плідній співпраці поліції та місцевої влади тепер офіцери громад забезпечені необхідними умовами для ефективного виконання своїх службових обов’язків.

«Ми відкриваємо не просто поліцейські станції. Ми створюємо місце, куди люди можуть прийти зі своїми проблемами, отримати допомогу і бути впевненими, що їх почують. Коли вони знають свого поліцейського в обличчя, можуть зателефонувати йому або просто зайти до станції поруч із домом, тоді з’являється найголовніше – довіра. Саме заради цього ми відкриваємо такі станції в громадах», – наголосив Денис Захарченко.

Також слово було надано Михайлу Садаклієву:

“Відкриття станцій – явище для нас вже не нове. Раніше такі станції були відкриті в деяких населених пунктах Болградщини. Вони показали свою ефективність, завдяки тісній співпраці с керівництвом громад.

Офіцер громади – це універсальний правоохоронець, який постійно присутній на території обслуговування, знає потреби людей і щодня дбає про їхню безпеку.

Його роль – проводити профілактичну роботу серед місцевого населення, тісно співпрацювати з жителями, допомагати вирішувати конфліктні ситуації, забезпечувати порядок на території своєї громади.

Впевнений, що з цими завданнями гідно впорається ваш поліцейський громади.

Бажаю спокійної служби, довіри від людей та мирного неба над головою”.

Василівський сільський голова Петро Бойчев та Криничненський сільський голова Степан Веліков вручили поліцейським офіцерам громад Дмитру Кунєву та Сергію Ромащенку ключі від службових приміщень та автомобілів. Представляти населенню ПОГів потреби не було, адже вони з минулого року обіймають ці посади, а до цього працювали тут дільничними офіцерами поліції.

До відома!

Поліцейський офіцер громади капітан поліції Кунєв Дмитро Михайлович забезпечує безпеку жителів шести населених пунктів Василівської ОТГ: Василівки, Баннівки, Голиці, Калчева, Каракурта та Нового Каракурта. Поліцейська станція розташована за адресою: село Василівка, вулиця Миру, 108. Зв’язатися з місцевим ПОГом можна за номером телефону (096) ‎986 61 61.

Поліцейський офіцер громади майор поліції Ромащенко Сергій Володимирович забезпечує безпеку жителів трьох населених пунктів Криничненської ОТГ: Криничного, Коси та Новоозерного. Поліцейська станція знаходиться за адресою: село Криничне, вулиця Інзовська, 148-А. Зв’язатися з місцевим ПОГом можна за номером телефону (096) 427 09 05.