1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Шановні жителі та гості...

Шановні жителі та гості міста Болград!

Вітаю вас з Днем визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників та 201-ю річницею від дня заснування міста Болград.

25 серпня прийнято згадувати про героїчну історію міста Болград, про тих, хто виборював свободу для нашого краю. Ми висловлюємо величезну подяку попереднім поколінням, які були єдині в прагненні перемоги. Безперечно, події тих років назавжди увійдуть до літопису міста Болград, як символ великої сили нашого народу.

З тих пір багато чого змінилося, та незмінним є непоборний дух працелюбного народу. Цього року ми не святкуємо День міста так урочисто, як могли би. Тому є зрозумілі причини – в нашій країні війна. Сьогодні на передовій наші захисники боронять рідну Україну, а кожен з нас на місці працює на своєму фронті. Тільки так, тільки разом ми зможемо наблизити перемогу!Віримо в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю. Молимося за наших Героїв-захисників.

У величне свято для кожного мешканця Болграда бажаю, щоб наше місто завжди залишалося затишним куточком, який дарує всім яскраву мрію і світлу надію.Щоб кожен день ми могли радіти сонячним променям, відчувати натхнення і прагнути до найкращого.

Зі святом, Болград!

Заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський