1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. РАЙОННА РАДА ЗАТВЕРДИЛА НОВИЙ...

РАЙОННА РАДА ЗАТВЕРДИЛА НОВИЙ СКЛАД ПРИСЯЖНИХ РАЙОННОГО СУДУ

7 липня під головуванням заступника голови Болградської районної ради Володимира Романовського відбулася чергова, 13 сесія Болградської районної ради. В засіданні сесії взяли участь понад 30 депутатів, а також голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура.

На самому початку присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих під час російського воєнного вторгнення в Україну, після чого приступили до порядку денного.

Найважливіше, що належало депутатам зробити на 13 сесії – це затвердити список присяжних Болградського районного суду у новому складі. Без цього райсуд в подальшому не зміг би приймати жодного рішення. Повноваження попереднього складу присяжних закінчується у другій половині липня 2022 року. До нового складу увійшов 21 кандидат. Після розгляду кандидатур вони були затверджені депутатами райради.

Ще декілька місяців тому до районної ради надійшло повідомлення про припинення діяльності депутатської фракції «Опозиційна платформа – За життя». Повідомив депутатам про це Володимир Романовський.

Таке рішення пов’язано з Указом Президента України від 19 березня 2022 року № 153/2022 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони  від 18 березня 2022 року «Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій». У фракції перебували 15 депутатів. Усі вони написали заяви про вихід з фракції.

Разом з цим, виникло ще одне питання – про вихід зі складу президії районної ради голови фракції «Опозиційна платформа – За життя». Таким чином, в президії стало на одного депутата менше. Володимир Романовський поінформував також депутатів про створення депутатської групи «Наш дім – Україна». До цієї групи увійшло 10 депутатів.