1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ПОДАТКІВЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ...

ПОДАТКІВЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

2 липня в Україні відзначається День податківця. Це свято запроваджене в 2020 році з ініціативи Президента України з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики.Напередодні цього дня керівники Болградського району Михайло Садаклієв та Геннадій Бамбура привітали працівників державної податкової служби з професійним святом. За словами Михайла Садаклієва, діяльність податківців багато в чому визначає соціально-економічну стабільність Болградського району. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури.

За багаторічну сумлінну працю, ефективне провадження в роботі новітніх технологій, створення належних умов для ведення бізнесу та захист прав платників податків, формування позитивного ставлення суспільства до податкової системи держави та з нагоди Дня податківця України від імені Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради були нагороджені Почесними грамотами фахівці Болградської державної податкової інспекції.

Грамоти районної ради отримали старші державні інспектори Болградської державної податкової інспекції Олександра Карайван та Георгій Дімов.