МИТРОПОЛИТ ОДЕСЬКИЙ ТА ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ, ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН М. ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ АГАФАНГЕЛ ПРИВІТАВ АПАРАТ ТА ДЕПУТАТІВ БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІЗ ВЕЛИЧНИМ І СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО!
Вельмишановний Михайле Михайловичу!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Щиро вітаю Вас та депутатів Белградської районної ради із величним і світлим святом Воскресіння Христового!
Великдень є джерелом духовної сили, віри та надії, що протягом століть об’єднує людей, зміцнює серця та надихає на добрі справи. У ці непрості для України часи, коли наша держава переживає тяжкі випробування війною, це свято набуває особливого змісту, бо є символом перемоги життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом.
Одеська єпархія Української Православної Церкви завжди була і залишається зі своїм народом. Сьогодні наша Церква розділяє біль втрат, підтримує тих, хто потребує допомоги, молиться за наших захисників, допомагає військовим, вимушеним переселенцям, усім, хто опинився у складних життєвих обставинах.
Саме у єдності, взаємній підтримці та вірі народжується сила, яка допомагає нам вистояти, зберегти державу і наблизити довгоочікуваний мир.
Бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, мудрості у прийнятті рішень, невичерпної енергії у служінні на благо нашої Держави та Божої допомоги у всіх добрих справах. Нехай світло Христового Воскресіння укріплює Вас, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні.
Нехай благодать, милість і благословення Воскреслого Спасителя завжди перебувають з Вами!
ВОЇСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

