1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ...

ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИХАЙЛО САДАКЛІЄВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ДЕПУТАТІВ

Під час проведення 14 сесії, яка відбулася 28 вересня, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв звернувся до депутатів. Він подякував за належне виконання доручення начальника Одеської ОВА Максима Марченка щодо залучення депутатів усіх рівнів до підготовки учбових закладів освіти Болградського району до нового навчального року.

Багато хто з депутатів Болградської районної ради зустрівся з керівниками шкіл, долучився до вирішення проблем. Є певні результати, про які депутати повідомили районну раду. Завдяки цьому школам вдалося краще підготуватися до нового навчального року.

Також Михайло Садаклієв звернув увагу на деякі інші питання. У зв’язку з воєнним станом, який не дозволяє проводити сесії районної ради так часто, він запропонував зосередити депутатську діяльність на своїх округах по вирішенню актуальних питань спільно з депутатами міськсільрад та головами громад.

Спільно з керівництвом громад та учбових закладів, треба продовжити допомагати школам та дошкільним закладам по переведенню на очне навчання. Необхідно приділити увагу організації та сприянню у зборі коштів, гуманітарної допомоги для Збройних Сил України та підрозділів тероборони.

Ще одне вкрай важливе питання – допомога керівництву громади з пошуку житлових приміщень для тимчасово переміщених осіб. Болградський район вже прийняв сотні сімей, вимушених покинути свої домівки. Найближчим часом до нас мають приїхати з інших регіонів України ще кілька тисяч людей.