Дорогі жінки!
Прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем!
На превеликий жаль, вже п’ятий рік поспіль Ваше свято доводиться зустрічати в умовах воєнного стану, пов’язаного вторгненням російських окупантів на українську землю.
У наші дні, Ви – приклад того, як можна бути сильною та рішучою, та водночас тендітною та люблячою.
На Вашу долю випадає чимало важких завдань та випробувань. Та навіть попри це Ваша любов і тепло здатні зігріти серця навіть у найскладніші часи.
Саме тому, ми, чоловіки, знову й знову висловлюємо Вам велику вдячність.
Я вдячний кожній з вас за все, що Ви робите для захисту та розвитку України, задля добробуту нашого району та громад. Дякую за те, що кожна докладає усіх зусиль, щоб наблизити нашу перемогу.
Бажаю Вам міцного здоров’я та родинного затишку. Нехай Вас оминають труднощі та розчарування, чоловіки оберігають від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують любов’ю та увагою.
Хай здійсняться всі Ваші заповітні мрії та бажання під мирним небом України.
Голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв
