1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ВИПУСКНИКИ,...

ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ВИПУСКНИКИ, ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ!

Від імені депутатського корпусу та апарату Болградської районної ради вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків – зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу.

Особливо пам’ятний сьогоднішній день для випускників. Ви йдете у доросле життя, де на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Будувати своє майбутнє ви розпочали ще у рідній школі. Отримані знання – це ваше безцінне багатство і воно буде слугувати вам усе подальше життя. Бажаю, щоб кожен випускник зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку. Вірю, що всі ви вже восени будете навчатися у вищих навчальних, професійних закладах. Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним.

Мої вітання та подяка вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість. Подяка батькам за повсякденні турботи, за віддане тепло своїх сердець. Своєю любов’ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, отримати найвищі моральні цінності.

Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.Нехай цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

Голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв