ЗІ СВЯТОМ, НАШІ НАЙЧАРІВНІШІ ЖІНКИ!
Напередодні Міжнародного жіночого дня в місті Болград привітали жінок.
Зі словами любові, подяки та найкращими побажанями до представниць найчарівнішої половини Болградського району звернулися заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський, Болградський міський голова Сергій Димитрієв.
Жінкам були вручені цінні подарунки та грамоти.





















































