1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. З Днем працівників екстреної...

З Днем працівників екстреної медичної допомоги!

27 травня відзначається Всесвітній день екстреної медичної допомоги.

Цього дня ми щиро вітаємо зі святом усіх, хто має відношення до цієї медичної служби, яка першою стоїть на порятунку людського життя!

І в мирний час ваша робота ніколи не була легкою, а з початком воєнних дій вона стала, без перебільшення, героїчною. Попри усі виклики воєнного часу, незважаючи на постійні небезпеки і ризики для власного життя, ви продовжуєте рятувати людей у надскладних умовах і виконуєте свій професійний обов’язок на високому рівні.

Від імені Болградської районної ради висловлюю глибоку вдячність усім працівникам екстреної медичної допомоги нашого району за вашу нелегку і самовіддану працю.

Ми пишаємося вами і щиро дякуємо, що оберігаєте наше здоров’я й першими приходите на допомогу у будь-який час!

Бажаю вам успіхів у роботі, міцного здоров’я, родинного затишку, тепла, достатку і мирного неба над Україною!

Зі святом!

З повагою,

голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.