1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ІІІ Міжнародний Бессарабський економічний...

ІІІ Міжнародний Бессарабський економічний форум зібрав майже 500 учасників

9 травня в місті Болград відбулася одна з найпомітніших подій цієї весни для півдня Одещини – Міжнародний Бессарабський економічний форум. В районному центрі вже втретє було створено потужний майданчик залучення та обговорення важливих інвестиційних проєктів у різних сферах нашого життя. Кожного року форум об’єднує владу та бізнес для створення сприятливих умов розвитку економіки Одеського регіону.

У форумі брали участь народний депутат України Микола Скорик, керівництво та депутати Одеської обласної ради, представники Одеської облдержадміністрації, керівництво Болградської райдержадміністрації, районної ради, представники громад Одеської області, іноземних делегацій.

Під час відкриття форуму голова районної ради Михайло Садаклієв підкреслив:

“З кожним роком розширюється не тільки кількість проєктів, але й географія учасників з різних громад, областей і навіть різних країн світу.

І що найголовніше, у форума є конкретні результати: було реалізовано чимало проєктів.

Це дуже позитивно відображається на інвестиційному кліматі і дає важливий поштовх для розвитку економіки південного регіону Одеської області.

Сподіваюся, що нинішній форум буде мати ще більший успіх та надасть змогу реалізувати багато корисних проєктів”.

ІІІ Міжнародний Бессарабський економічний форум зібрав майже 500 учасників. Це чудовий результат та добрий знак для подальшого залучення інвестицій в південний регіон.

Важливим підсумком форуму стало підписання договорів щодо оренди земельних ділянок, а також меморандумів про співпрацю.