ЧОРНА КВІТКА
В місті Болград відбулася прем’єра вистави “Чорна квітка”.
Це спільна творча робота від театральної студії ОНГЪЛ (режисер Серафим Савченко) та музично-театральної студії «Liberty» (керівник Тетяна Жукова).
Нова вистава була сприйнята дуже добре глядачами, яких у глядацькій залі зібралося багато.
Вистава занурює у світ української готики, де:
автентичні пісні звучать як давні закляття,
дикі танці розривають тишу ночі,
костюми переносять у часи, де доля плететься червоною ниткою,
слова течуть, мов річкова вода,
а помста танцює до останнього подиху.
Це не просто спектакль — це ритуал.
Це не просто історія — це відлуння того, що живе в кожній тіні.
Творча команда:
Режисер: Серафим Савченко
Хореограф: Тетяна Жужукова
Студії: Народна театральна студія «ОнгЪл» та Музично-театральна студія «Liberty»
Актори та танцюристи:
Тетяна Жужукава, Олександра Узун, Ольга Коршок, Яна Дулгер, Анастасія Дулгер, Артем Налчаджи, Марія Матанська, Андрій Кірков, Владислав Шишман, Ангеліна Балашова.
Вікторія Мокан, Анастасія Каразанфір, Дар’я Ільєва, Софія Кацарська, Анастасія Жужукова.








